Aλλάζουν τα δεδομένα στο Ελληνικό πρωτάθλημα - Greece-Salonika| Ενημέρωση και Άποψη

NEWSROOM

Post Top Ad

Κυριακή 21 Φεβρουαρίου 2010

Aλλάζουν τα δεδομένα στο Ελληνικό πρωτάθλημα

μετά τη μεγάλη νίκη του ΠΑΟΚ.
-Δείτε παρακάτω τα γκολ και τις καλύτερες φάσεις του αγώνα.-

Απρόβλεπτη τροπή παίρνει το πρωτάθλημα της Σούπερ Λίγκα μετά την νίκη του ΠΑΟΚ στο μεγάλο ντέρμπι της 23ης αγωνιστικής.
Ο «δικέφαλος» του βορρά επικράτησε με 2-1 του πρωτοπόρου...Παναθηναϊκού, μειώνοντας την διαφορά του από την κορυφή στους δύο βαθμούς και κρατώντας «ζωντανό» στο παιχνίδι τον Ολυμπιακό με τον οποίο ισοβαθμεί στην δεύτερη θέση. Σε διάστημα δέκα λεπτών και τα τρία γκολ του ματς. Μια έμπνευση του Γκαρσία με χτύπημα φάουλ έβαλε μπροστά τον ΠΑΟΚ στο 59’, ο Σισέ ισοφάρισε στο 64’ αλλά ο Μουσλίμοβιτς επανέφερε γρήγορα την...τάξη στο 68’. Μπορούσε τον βαθμό το «τριφύλλι» που είχε δοκάρι με τον Καραγκούνη στο πρώτο ημίχρονο και τις περισσότερες ευκαιρίες στην επανάληψη.